Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste ervaring op onze website krijgt Meer informatie

Gerdien Versluis

Hoe het allemaal begon

Ik heb tot mijn 26e in Nederland gewoond. Na mijn afstuderen aan de modevakschool ontdekte ik al snel dat mijn hart ligt bij het werken met mensen. Daarom besloot ik het roer om te gooien en verhuisde naar Zwitserland, waar ik ruim twaalf jaar werkte als vertegenwoordigster voor een Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in relatiegeschenken op de Zwitserse en Italiaanse markt.


In 2008 keerde ik terug naar Nederland en ging aan de slag als intercedente bij een technisch uitzendbureau. Daar werkte ik 8,5 jaar met veel plezier en leerde ik mijn Portugese man kennen. In 2018 kochten we via Divine Home een appartement in Portugal voor vakanties en verhuur. Niet veel later verruilden we het appartement voor een huis, en inmiddels ben ik zelf van een klant een collega geworden.

 

Waarom ik van mijn werk houd

Wat ik het mooiste aan mijn werk vind, is het persoonlijke contact met klanten. Doordat ik recent zelf het traject van het kopen van een woning heb doorlopen, ben ik me goed bewust van alles wat daarbij komt kijken. Ik kan me goed inleven en haal er veel voldoening uit om anderen te begeleiden bij het vinden van hun droomwoning in Portugal.

 

Als ik niet aan het werk ben

Buiten werktijd trek ik graag de natuur in om te wandelen, doe ik aan yoga en geniet ik van reizen en gezellig uit eten gaan met vrienden. Mijn drie katten en hond maken deel uit van het gezin – ze zorgen elke dag voor vrolijkheid en energie. Ook vind ik het belangrijk om een gezonde levensstijl na te streven en inspireer ik anderen daar graag in.


 



Teruggebeld worden door Gerdien?