Met een globale mindset en een aanpak op maat maak ik elk vastgoedtraject zo naadloos mogelijk voor mijn klanten.
Hoe het allemaal begon
Mijn reis in de makelaardij begon met een diepe passie voor het verbinden van mensen met ruimtes die echt hun behoeften en ambities weerspiegelen. Met een achtergrond in marketing en horeca ontdekte ik al snel hoe leuk ik het vond om klanten te begeleiden bij een van de belangrijkste beslissingen in hun leven: het vinden van de perfecte woning.
Waarom ik van mijn werk hou
Mensen helpen bij het vinden van een plek om naar huis te gaan of bij het doen van een zinvolle investering, geeft een enorme voldoening. Ik ben er trots op dat ik de behoeften van mijn klanten begrijp, het proces voor hen stroomlijn en ervoor zorg dat elke stap zo moeiteloos en stressvrij mogelijk verloopt.
Als ik niet werk
Buiten de makelaardij vind je me vaak op mijn yogamat, op de golven of op ontdekkingstocht naar nieuwe bestemmingen. Surfen, yoga en reizen houden me geaard, energiek en inspireren me voortdurend in mijn werk.